Anıl Kınalı

Dijital Pazarlama ve Reklam Yönetimi

Hizmetlerim

Size nasıl yardımcı olabilirim ?

Dijital Reklam Yönetimi

İşletmelerin ürün veya hizmetlerini tanıtmak, marka bilinirliğini artırmak ve hedef kitlelerine ulaşmak amacıyla reklam kampanyalarının planlanması, uygulanması ve değerlendirilmesi sürecidir. Etkili bir reklam yönetimi için doğru mesajın doğru kişilere, doğru zamanda ve doğru kanallardan iletilmesini sağlıyorum.

E-Ticaret Danışmanlığı

Markanızın E-ticaret sürecine altyapı seçimden itibaren başlayarak kurulum ve tasarım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Oluşturduğumuz funnel stratejilerimiz ile markanızın E-ticaret performansını arttırıyoruz.

Reklam İçerik Üretimi

Hedef kitleye yönelik dikkat çekici, bilgilendirici ve etkileşim sağlayan reklam materyallerinin oluşturulması sürecidir. Bu süreç, markanın mesajını etkili bir şekilde iletmek ve tüketicilerin dikkatini çekmek için en kreatif fikirlerimi seninle paylaşıyorum.

Etsy Pazar Yeri Danışmanlığı

Etsy, el yapımı ürünlerin ve vintage ürünlerin satışını sağlayan bir platformdur. Platform, dünya çapındaki milyonlarca alıcıya sahip olan küçük işletmeler ve bireysel satıcılar için bir pazar yeri görevi görür.

Analytics – Ölçümleme

Dijital ortamda seninle ilgilenen ve bağ kuran kişileri anlık ve canlı şekilde takip edip alışkanlıklarını görebiliyoruz. Bu sayede kritik kampanya kararlarını daha rahat verebiliyoruz.

Dönüşüm Optimizasyonu

E-ticaret sitenizin dönüşüm oranını artıracak optimizasyonlarla site verilerini kullanarak yüksek ROAS hedefli çalışmalar yürütüyoruz.

Marka Bilinirliği

Müşterilerinizin, marka ve ürünle iyi bir bağ kurması için gerekli olan tüm materyalleri topluyor ve sizinle tüm fikirlerimi hayata geçirmek için paylaşıyorum.

Web Tasarım & Geliştirme

İnternet sitenizi kullanıcı deneyimi çerçevesinde, mobil uyumlu ve kolay yönetilebilir şekilde tasarlıyoruz. WordPress altyapısı ile sitenizin SEO ile olan uyumu harika!